Hubnutí a detoxikace organismuChcete se jednou pro vždy zbavit svých nadbytečných tukových zásob? Snažíte se dlouhodobě zhubnout a nedaří se vám?

Máme pro vás řešení, které vám při cestě za vysněnou postavou pomůže.


Nikdo ani my zatím nedokáže zajistit hubnutí bez jakékoliv snahy člověka toužícího po krásné figuře a těle plném energie. Co ale umíme, je znásobit a účinně podpořit snahu, kterou pro hubnutí vynaložíte. Pracujeme s revolučním přístrojem Bicom Optima, založeným na princinu birezonance.

Bicom Optima dokáže


  • zbavit chuti na sladké
  • rozběhnout metabolismus tuků
  • zajistit správnou funkci detoxikačních orgánů
  • odvést nevhodné látky z těla ven

Mimo terapie na přístroji Bicom Optima vám výživový poradce poradí, jak nastavit jednoduchý jídelníček zajišťující hubnutí bez jojo efektu.

Chcete se i nadále trápit výčitkami za to, jak se cítíte a jak vypadáte, nebo se konečně cítit skvěle?

Vyzkoušejte program rychlého hubnutí.

Problematikou zdravé životosprávy i stylu se zabýváme dlouhodobě. Uvědomujeme si rozdílné návyky, představy i zažitý způsob života každého klienta. Budeme plně respektovat vaše přání a představy a pomůžeme vám najít nové náhled. Naučíme vás sestavit si jídelníček, který vám dodá energii, přispěje revitalizaci vašeho organismu, dodá potřebné živiny, vitamíny, minerální látky v přirozené a dobře stravitelné podobě. Naučíme vás, jak se stravovat pravidelně a lépe. Nastavíme pro vás dietní režim, který vás ale nebude omezovat a vyhoví vám i chuťově. Pomůžeme vám najít nové způsoby pohybu. Vrátíme vám skvělou kondici i radost ze života.

Hubnutí a detoxikace povede ke zlepšení fyzického ale i psychického stavu! Budete se cítit lépe, lépe se vyrovnáte se stresem i možnou nepohodou.